عادت های روزمره افراد موفق جهان

دسته بندی :ارتقای فردی 20 بهمن 1398 علیرضا بشیری راد 65

آیا می خواهید موفق تر باشید؟

بسیاری از کارآفرینان موفق آرمانها و روالهای مشابهی را دارند که نقش مهمی در موفقیت آنها دارند.

اگر به دنبال کارهای روزمره نهایی برای موفقیت هستید ، به این روالها و اعتقادات کارآفرینان موفق هر روز نگاه کنید.

از کارهای روزمره افراد موفق یاد بگیرید و به تدریج عادت های خود را بسازید ، به آنها بچسبانید و به موفقیت نزدیک شوید!

1-آنها یک روال صبحگاهی دارند.

نویسنده لورا وندرکام بطور گسترده برنامه های دستاوردهای مختلف بالا را مورد مطالعه قرار داد. او یک چیز مشترک با هم پیدا کرد: آنها زود از خواب بلند شدند و تقریباً همه آنها روال صبحگاهی داشتند. ریچارد برانسون همچنین طرفدار آغوش صبح است.زود بیدار شدن مزایای زیادی دارد . شما این شانس را دارید که در دسترس باشید و قبل از اینکه خواسته‌های خود را انجام دهید حضور داشته باشید ، و قبل از این که شما نیاز به شروع کار بر روی اهداف خود داشته باشید . این می‌تواند حالت روحی شما را بهبود بخشد ، همان طور که شما در کنترل زندگی خود احساس می‌کنید .بیدار شدن و به پایان رساندن روتین صبح به شما کمک خواهد کرد تا احساس اعتماد به نفس و کنترل داشته باشید و آماده مقابله با چالش‌هایی باشید که روز به شما می‌اندازد

2-آنها زمانی کار می‌کنند که مجبور نباشند.

اول , صبح و آخر هفته همه زمان‌هایی هستند که بیشتر مردم کار نمی‌کنند . با این حال , می‌توانید بهره‌وری خود را هدر دهید .بسیاری از کارآفرینان موفق در هر زمان که نیاز باشد, کار خواهند کرد , زیرا می‌دانند که پس از آن موفق‌تر خواهند بود.

3-آنها کار های مهم را اول وقت انجام میدهند.

افراد زیادی وقتی به دفتر خود می آیند کار خود را با انجام کارهای ساده مانند ایمیل زدن شروع میکنند.اما مغز ما در اول روز تیزترین است ، بنابراین این بهترین زمان برای مقابله با کار خلاقانه تر است که شما را به چالش می کشد.

4-آنها برنامه کامل خود را در یک جا نگه می‌دارند.

به جای برنامه ریزی قسمت هایی از برنامه خود در تلفن ، لپ تاپ ، کامپیوتر کار و دفترچه یادداشت ، همه چیز را در یک دستگاه جمع کنید. الکساندرا ویس در نیویورک می گوید:”این مهم است که اطمینان حاصل کنید که به جای اینکه آنها را در تقویم ها ، نوت بوک ها و برنامه های مختلف پراکنده کنید ، همه جلسات و قرارهای خود را در یک مکان ضبط کنید.”این به نظر ترسناک نمی‌رسد – برای شما واضح‌تر و ساده‌تر به نظر می‌رسد . لازم نیست در مورد مناسب بودن همه چیز نگران باشید زیرا می‌توانید برنامه کامل خود را ببینید و هر طور که میل دارید آن را تنظیم کنید.

پیشنهاد ما  کتاب صوتی چگونه می تواند سبک زندگی شما را دگرگون کند؟

5-آنها هر دقیقه کارشان را جدی می‌گیرند.

کارآفرینان موفق واقعاً به کار خود اعتقاد دارند و در کاری که انجام می دهند ارزش دارند. اگر به کار خود اعتقاد نداشته باشید ، کارآمد و مؤثر بودن کار دشوار است. مهم است که با انگیزه بمانید و از طرف افرادی که به شما اعتقادی ندارند ، ردیابی نشوید – به یاد داشته باشید که اگر به کار خود اعتقاد دارید ، دیگر نیازی به اطمینان خاطر دیگران ندارید.

6-آنها وقتی آرامش پیدا می کنند که کارشان انجام شده باشد.

در مورد کار نگران‌کننده است در حالی که شما ممکن است شما را به پایین هدایت کند و در واقع وقتی دوباره شروع می‌کنید , شما را کم‌تر تولید کند . نویسنده تیم فریس توصیه می‌کند که برای فردا وقتی کار را تمام کنید , هدف کاری خود را برای فردا یادداشت کنید چون این کار به شما کمک می‌کند تا برای روز بعد احساس انگیزه کنید – پس واقعا ً می‌توانید آن را خاموش کنید و از شب خود لذت ببرید.

7-آنها درک می‌کنند که کار تیمی کارآیی را افزایش می‌دهد.

بسیاری از موفق ترین شرکت های جهان با کار گروهی شروع به کار کردند: گوگل توسط لری پیج و سرگئی برین تأسیس شد ، اپل توسط استیو جابز و استیو وزنیاك تأسیس شد و پی پال توسط تیم 5 نفره آغاز شد. موفق بودن به ندرت در مورد کاملاً مستقل بودن است – افراد موفق قادر به همکاری با دیگران ، تفویض ، سازش و پذیرش ایده های دیگر هستند.

عادت های روزمره افراد موفق جهان

 8-وقتی همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود، آن‌ها وحشت نمی‌کنند.

هر روز برای کمک به شما در مقابله با هر مشکلی که پیش می آید ، به موقع فاکتور بگیرید. نیم ساعت در پایان روز کاری شما ایده آل است زیرا به این معنی است که می توانید در طول روز روی کارهایی که می خواهید انجام دهید تمرکز کنید.

9-آنها دوست دارند بخوانند.

آیا می دانید که روال خواندن می تواند باعث افزایش هوش شما شود؟طبق مطالعه ای که توسط دانشگاه اموری انجام شده است ، دانشمندان علوم اعصاب کشف کردند که خواندن یک رمان واحد باعث بهبود عملکرد مغز می شود.این یکی از رایج ترین عادت های افراد موفق است. بیشتر افراد ، اگر نه همه ، افراد موفق عادت به خواندن دارند. خواندن به آنها کمک می کند تا بهتر فکر کنند و هر روز چیز جدیدی یاد بگیرند. مخالفت با این دشوار است که یادگیری چیزهای جدید هر روز قطعاً شما را بهتر می کند.

پیشنهاد ما  مهارت حل مسئله و تصمیم گیری

10-آنها وقت خود را صرف تفکر متمرکز می کنند.

تفکر متمرکز هوشیارترین حالت ذهن شماست زیرا به شما امکان می دهد مغز شما با از بین بردن همه حواس پرتی ها به بهترین وجه تمرکز کند.بیشتر افراد موفق حدود 30 دقیقه عادت دارند که به طور متمرکز به فکر خود بپردازند و در طی آن تمام جوانب اساسی مانند سلامتی ، رابطه ، تجارت و غیره فکر می کنند تا بتوانند همه چیز را به شکلی بهتر تجزیه و تحلیل کنند و ممکن است به وجود بیایند. استراتژی بهتر برای تحقق کارها.

11-آنها خواب کافی دارند.

خواب کافی برای موفقیت در زندگی ضروری است. این نه تنها مغز شما را تیز می کند بلکه به تقویت روحیه شما نیز کمک می کند.افراد موفق اهمیت خواب کافی را می دانند به همین دلیل آنها ترجیح می دهند روزانه مقدار کافی خواب بخورند تا بتوانند خود را برای کارهای با کیفیت برتر تنظیم کنند.

12-آنها به منبع درآمد واحد متکی نیستند.

افراد موفق همیشه در راستای ایجاد جریانهای چندگانه درآمد تلاش می کنند زیرا می دانند که اتکا به طور کامل به یک منبع درآمد واحد هرگز نمی تواند ثبات مالی را برای آنها فراهم کند.آنها معمولاً حدود سه تا پنج درآمد درآمد دارند به طوری که مجبور نیستند برای مقابله با بحران مالی وقت زیادی را هدر دهند.

13-آنها ریسک پذیرند.

برای دستیابی به موارد خارق العاده در زندگی ، لازم است که خطرات محاسبه شده ای را در نظر بگیرید زیرا اگر خیلی می ترسید چیزهای جدید را امتحان کنید ، انجام کارهای عالی در زندگی فقط می تواند یک رویا برای شما باشد.افراد موفق هرگز از خطرات خود نمی ترسند زیرا می دانند که با فراهم آوردن فرصتهای مختلف ، زندگی آنها را پاداش بیشتری می بخشد. 

ورکار | تحوّل فردی , رونق کسب و کار

علیرضا بشیری راد

بشیری راد هستم علاقمند به کارآفرینی و دیجیتال مارکتینگ و 9 سال هست بصورت تخصصی درین زمینه فعالبِت میکنم,خوشحال میشم تجربیات خودمو در اختیارتون بزارم.

مطالب مرتبط :

  1. مبین گفته؛
    00:27 1399/09/18

    ممنونم از محتوای خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

لینک کوتاه:

دانلود

لطفا برای دریافت لینک دانلود اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید